Malatya Filo Kiralama – Filo Kiralamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Filo Kiralama
Filo Kiralama

İşletmeler için sık tercih edilen filo kiralama, büyük avantaj ve kolaylık sağlamaktadır. Ancak filo kiralama için tercih edilen firma önem taşır. Filo oluştururken dikkat edilmesi gereken önemli detaylar bulunmaktadır. Firma arayışı içinde olan müşterilerimiz için güvenilir filo kiralama hizmetleri Always Rent a Car firmamız tarafından verilmektedir. Malatya filo kiralama hizmeti almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Filo Kiralama Nedir?

Günümüzde birçok küçük ve büyük işletmelerin araç ihtiyacı bulunur. Satış, lojistik, pazarlama gibi fonksiyonları bulunan işletmeler filo kiralama hizmeti alarak uygun çözümler üretir. Şirketler için araç satın almak külfetli bir seçenektir. Bu nedenle araç kiralama hem daha uygun hem de daha avantajlıdır. Always Rent a Car firması olarak işletmeler için hazırladığımız özel tekliflerimizle filo kiralama yapıyoruz. Filo kiralama genel olarak şirketler için sunulan özel hizmetlerdir.

Filo kiralama 12 aydan 48 aya kadar kiralama yapılabilen uzun dönem araç kiralama hizmetidir. Sadece şirketler değil şahıslar da bu hizmetten yararlanabilir. İhtiyacınız kadar araç kiralayabilir araç satın alma ve araç ek masraflarından muaf olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Filo Kiralama
Filo Kiralama Nedir?

Filo Kiralamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Filo kiralama istediğiniz araç sayısı kadar yapılabilir. İhtiyacınız olan araç sayısını arttırabilir, iş ve kazanç durumuna göre sayıyı belirleyebilirsiniz. Peki filo oluşturmak için nelere dikkat edilmelidir?

İhtiyacınıza Uygun Filo Kiralayın

Filo kiralama yapmadan önce ihtiyaçlarınızı net olarak belirlemelisiniz. Filo kullanacak araç sayısı, iş yükü, kazanç gibi durumları gözden geçirin. Böylece ihtiyacınız olan araç sayısı net olarak belirlenebilir.

Filo Araçlarının Görevini Belirleyin

Filo araçları şehir içi veya şehir dışı mı kullanılacak. Araç hedeflerini belirleyerek araç tipini kolayca tercih edebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ara modelini belirleyerek ihtiyacınıza uygun araç kiralamış olacaksınız.

Araç Filosunu Doğru Yönlendirin

Araç filosunun takibini ve yönlendirmesini yapacak kişinin eğitimli olması önemlidir. Çünkü aracın hasar, bakım veya onarım durumları geldiğinde bunların takibini ve işlemlerini kısa sürede gerçekleştirebilecek düzeyde bir kişinin olması gerekmektedir.

Filolarınızı Aktif Kullanın

Sahada bulunan filo araçlarının aktif kullanımlarının doğru olarak yapılması gerekir. Aktif halden pasif hale gelen araçları maddi açıdan kayıplara neden olur.

Filo Sigortası

Araç sigortalarının takibini düzenli olarak yaparak zamanında işlem yapılmalıdır. Aksi halde hasar durumunda sizlere yüklü masraflar çıkabilir.

Filo Kiralama
Filo Kiralama

Araçların Bakımlarını İhmal Etmeyin

Araçların bakım ve kontrolleri zamanında yapılmalıdır. Filo kiralama sözleşmeleri araç bakım ve kontrolleri ile ilgili tüm detayları içermektedir. Sözleşmeleri dikkatli okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Araç Maliyetlerini Belirleyin

Filolarda bulunan araçların maliyetlerini belirlemek sizlere gerekli tedbirleri almanız konusunda yardımcı olacaktır.

Araç Şoförlerini Bilgilendirin

Filo araçlarını kullanan sürücüleri araç giderleri konusunda bilgilendirin. Duyarlı ve tedbirli olarak araç kullanamaya teşvik edin.

Araç Yakıt Giderlerini Belirleyin

Kiraladığınız filo araçları için yakıt giderlerini belirleyin. Yakıt konusunda petrol firmaları ile indirimli alış fiyatı anlaşmaları yapabilir, yakıt giderlerinden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Filo Kiralama Anlaşma Süresini Takip Edin

Filonuzdaki araçların değişim vakti geldiğinde yapılacak anlaşmanın yeniden güncellenmesi ve ona göre anlaşmaların yenilenmesi gerekmektedir.

Filo oluştururken dikkat edilmesi gereken noktalar sayesinde firmanızı her zaman büyük giderlerden koruyacak ve belirli tasarruf önlemleri almanızı sağlayacaktır. Filo araç kiralama hizmeti almak için firma seçiminde dikkatli olmalısınız. Always Rent a Car Firmamız araç kiralama, Malatya araç kiralama, uzun dönem araç kiralama, kısa dönem araç kiralama, şoförlü araç kiralama, Hava alanı araç kiralama ve daha birçok araç kiralama hizmetleri sunmaktadır.

 

 

Lütfen Oylayınız
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Yayım tarihi
Blog olarak sınıflandırılmış

1 yorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir