Malatya Araç Kiralama – Araç Kiralama Şartları

Malatya Araç Kiralama
Malatya Araç Kiralama

Malatya araç kiralama firmamız kolay ve hızlı kiralık araba hizmetleri sunmaktadır. Güvenilir Malatya Rent a Car firması olarak uzun yıllardır sektörde öncü firma olarak yolumuza devam ediyoruz. Günümüzün önemli ihtiyaçlarından biri olan kiralık oto hizmeti en kaliteli ve güvenilir hali ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Peki araç kiralama şartları nelerdir? Araç kiralarken nelere dikkat edilmelidir? Gibi detayları merak ediyor musunuz? Tüm bu bilgiler ve daha fazlasını yazımızda bulabilirsiniz.

Araç Kiralama Şartları Nelerdir?

Araç kiralamak için kullanıcıların bilmesi gereken şartlar bulunmaktadır. Güvenilir ve kaliteli araba kiralama hizmeti almak için tercih ettiğiniz rent a car firması sizlere bu koşulları bildirmelidir.

Kullanıcı Bilgileri

  • Kiralanan araç aksi bildirilmediyse mutlaka kiralayan kişi tarafından kullanılmalıdır. Araç kullanımında ikinci şahıs bildirilmediyse ve ikinci şahıs tarafından araca bir zarar geldiyse bu durumda firmanın bir sorumluluğu kalmaz. Bu nedenle araç kullanacak kişilerin firmaya beyan edilmesi gerekmektedir.
  • Araç gurupları için min. Sürücü yaş ve ehliyet süresi detayları bulunmaktadır. Ekonomik gurup araç kiralamak için en az 21 yaşında ve 2 yıl ehliyet sahibi olmalısınız. Orta gurup araç kiralamak için normal şartlarda en az 24 yaşında ve 3 yıl ehliyet sahibi olmak gerekir. Genç sürücü ücreti ödeyerek 21-24 yaş aralığında ve 2 yıl ehliyet sahibi olan bireyler orta gurup araç kiralayabilir.
  • Üst gurup araç kiralamak için 27 yaş ve 4 yıl ehliyet sahibi olmalısınız.

Araç Kiralama Süresi

Araç kiralama süreleri, saatlik, günlük, aylık, haftalık, yıllık, uzun dönem, kısa dönem gibi çeşitli alternatifler sunularak değişkenlik gösterir. İhtiyacınız kadar araç kiralama süresi tercih edebilir, kolayca aracınızı teslim alabilirsiniz.

Malatya Araç Kiralama
Malatya Araç Kiralama Süreleri

Aracı Zamanında Teslim Etmezsem Ne Olur?

Araç kiralayacağınız firma ile araç kiralama süresi konusunda kiralama öncesinde bir anlaşma yapılır. Teslim süresinden sonra araç tesliminde günlük araç kiralama ücreti alınabilir. Araba kiraladığınız firma insiyatifine göre bu ücretler değişiklik gösterebilir. Genel anlaşma koşullarında zamanında araç teslimi önemlidir.

Araç Yakıtı Süreçleri

Araç teslim alırken yakıt durumunu kontrol etmelisiniz. Firma size bu detayla ilgili bilgiyi mutlaka verecektir. Yakıt durumuna göre araç tesliminde nasıl teslim aldıysanız aynı şekilde araç teslim edilir.

Araç Teslimat Süreçleri

Tercih ettiğiniz araç sizlere belirtilen model ve özelliklerde teslim edilir. Genel prosedürlerde araç müşteriye nasıl teslim edildiyse müşteri de aynı şekilde aracı belirttiği gün ve saatte teslim etmelidir. Araç teslim alırken bu detaylı bilgileri mutlaka okumalı ve belirtilen koşullara göre araç teslim alma sözleşmelerini imzalamanız tavsiye edilir.

Güvence ve Garanti Koşulları

Araç güvence politikaları kampanya ve fiyatlara göre değişiklik gösterir. Ayrıca rent a car firması çalışma politikası güvence ve garanti prosedürlerinde etkendir. Güvence politikaları araba kiralama sözleşmelerinde mutlaka yer almalıdır. Araç kiralarken bu detayları istemeyi ve detaylı gözlemlemeyi unutmayın.

Sigorta Kapsamı

Rent a Car firmaları çalışma politikalarına göre araç sigorta kapsamı değişiklik gösterir. Tercih ettiğiniz araç kiralama firması sizlere bu detayları bildirmiyorsa bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederiz. Araba kiralarken dikkat etmeniz gereken detaylardan biri de sigorta kapsamıdır. Araba kiralamadan önce sigorta sözleşmesini mutlaka isteyin.

Malatya Araç Kiralama
Malatya Araç Kiralama Sigorta

Ek Hizmetler ve Ürünler

Her hizmet sektöründe olduğu gibi kiralık oto sektörü de müşterilerine ek hizmet sunar. Bu hizmetlerden bir kısmı fiyata dahilken bir kısmı dahil olmayabilir. Mağduriyet yaşamamak adına ek hizmet ve ek hizmet fiyatları konusunda firmanızdan detaylı bilgi talep ediniz. Güvenilir ve sorunsuz araba kiralamak için hizmet koşullarını detaylıca inceleyiniz.

Malatya araç kiralama firması olarak güvenliğiniz için tüm sözleşmelerimiz mevcuttur. Malatya’ da araba kiralamak ve sorunsuz ulaşım konforu sağlamak için bizi tercih edebilirsiniz. Uzman ekiplerimiz her türlü sorunlarınıza çözüm olacak ortak çözümleri sunmaktadır. Araç kiralama öncesinde ve sonrasında yapmanız gereken detaylar için firmamızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan tüm soruları cevaplayabilirsiniz. Malatya araç kiralama firması arayışındaysanız Always Rent a Car sizleri bekliyor.

 

 

Lütfen Oylayınız
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Yayım tarihi
Blog olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir